0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

O nas

EduVis

EduVis to sklep internetowy specjalizujący się w produkcji i sprzedaży pomocy dydaktycznych dla szkół i materiałów multimedialnych. Sklep jest efektem 20 lat doświadczeń, które zebraliśmy przy tworzeniu marki ZamKor i sklepu internetowego sklep.zamkor.pl. EduVis powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych dotychczasowych Klientów. Stworzyliśmy przestrzeń, w której zgromadziliśmy pomoce edukacyjne ZamKoru cechujące się najwyższą wartością merytoryczną. Są to fizyczne, chemiczne, biologiczne, matematyczne oraz geograficzne zestawy doświadczalne, które ułatwiają przygotowanie pokazów lub doświadczeń uczniowskich, gry edukacyjne, sprzęt laboratoryjny, modele chemiczne, modele anatomiczne człowieka, bryły geometryczne, tablice i plansze itp. Oferujemy również tablice i monitory interaktywne, tablice suchościeralne i korkowe, systemy do testów i głosowań, akcesoria do prezentacji, projektory, ekrany itp., które przydają się w pracy nie tylko nauczycielom.
Nasi specjaliści cały czas wzbogacają asortyment EduVis o nowe pomoce dydaktyczne i naukowe z różnych dziedzin (fizyka, chemia, biologia, matematyka, geografia, technika, itp.) oraz bardzo przydatne produkty dla klientów indywidualnych i firm z różnych branż. Nasza oferta obejmuje także usługi montażowe oraz informatyczne.

Wierzymy, że wszelkie nauczanie powinno się odbywać przez doświadczenie. To ono dostarcza informacji o otaczającym nas świecie. Tylko doświadczenie może służyć weryfikacji hipotez, dlatego nic nie zastąpi pokazu wykonanego na lekcji, a tym bardziej doświadczenia własnoręcznie przeprowadzonego przez ucznia. Pamiętajmy także, że jeśli chcemy zainteresować dzisiaj naszych słuchaczy, efektywnie z nimi współpracować i ich aktywizować, potrzebujemy do tego nowoczesnej technologii.

Celem EduVis jest dostarczenie naszym Klientom najwyższej jakości produktów wspierających proces kształcenia i rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie w edukacji.